Duszpasterze

Ks. Zygmunt Rutkowski SAC – proboszcz, rektor
wyśw. dn. 1 maja 1982 r.


Ks. Marcin Krzysztoszek SAC – wikariusz
wyśw. dn. 12 maja 2012 r.

Ks. Marek Więch SAC – wikariusz
wyśw. dn. 8 maja 2021 r.

Ks. Grzegorz Wiktor SAC – duszpasterz wyśw. dn. 15 maja 2010 r.

Ks. Stanisław Jóźwik SAC – duszpasterz wyśw. dn. 20 maja 1973

Br. Aleksander Pałys SAC
I konsekracja: dn. 25 września 2004 r.